0603WAD470JT5E
MFR.Part #
0603WAD470JT5E
JLCPCB Part #
C2767081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS