1210W2F1690T5E
MFR.Part #
1210W2F1690T5E
JLCPCB Part #
C784278
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS