1206W4F3654T5E
MFR.Part #
1206W4F3654T5E
JLCPCB Part #
C784246
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS