PS122WJ0151T4E
MFR.Part #
PS122WJ0151T4E
JLCPCB Part #
C2794016
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS