MF200A06F2N
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MF200A06F2N
JLCPCB Part #
C781141
Package
F2N
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.15V@200A 200A 500uA@600V 50ns 600V F2N Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS