MF150C06F2
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MF150C06F2
JLCPCB Part #
C781136
Package
F2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.45V@150A 150A 1mA@600V 50ns 600V F2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS