SD066SC100A.T1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD066SC100A.T1
Description
-55℃~+200℃ 100V 120A 130uA@100V 5A 840mV@5A - Schottky Diodes ROHS