MBRD20100-H
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
MBRD20100-H
JLCPCB Part #
C493170
Package
DPAK
Description
1 Independent 100V 1mA@100V 20A 800mV@20A DPAK Schottky Diodes ROHS