RDC30-332K-RC
MFR.Part #
RDC30-332K-RC
JLCPCB Part #
C7337391
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
1.27Ω 1.3A 2A 3.3uH ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS