RB751S40-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
RB751S40-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7334873
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1uA@40V 300mA 370mV@1mA 40V 500mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS