PJSD36CW-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PJSD36CW-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7327928
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 1uA 350W@8/20us 36V 40.57V 45pF 71V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS