PF-27N35PSQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PF-27N35PSQ
JLCPCB Part #
C7327435
Package
Plugin,D=30mm
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 3.5kHz 30mm 3V~28V 90dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric Plugin,D=30mm Buzzers ROHS