PK-27N25PSQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PK-27N25PSQ
JLCPCB Part #
C6252149
Package
Plugin,D=30mm
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 2.5kHz 30mm 3V~28V 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,D=30mm Buzzers ROHS