SVC53C3D07D2-27.000M
MFR.Part #
SVC53C3D07D2-27.000M
JLCPCB Part #
C7325431
Description
0℃~+70℃ 25mA 27MHz 3.3V CMOS ±50ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS