SVC53C3C07D2-125.000M
MFR.Part #
SVC53C3C07D2-125.000M
JLCPCB Part #
C5931305
Description
0℃~+70℃ 125MHz 25mA 3.3V CMOS ±30ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS