BZT52-B4V3-R1-00001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B4V3-R1-00001
JLCPCB Part #
C398767
Package
SOD-123
Description
4.3V 410mW 5uA@1V SOD-123 Zener Diodes ROHS