MIN02-002DC350J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MIN02-002DC350J-F
Description
-55℃~+200℃ 300V 35pF 5.54mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS