381EL221M450A042
MFR.Part #
381EL221M450A042
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@20kHz 10mm 220uF 35mm 40mm 450V 670mΩ@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS