CBW100505U181T
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CBW100505U181T
- JLCPCB Part #
- C778451
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+125℃ 1 180Ω@100MHz 300mΩ 700mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS