CBG201209U101T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBG201209U101T
JLCPCB Part #
C74480
Package
0805
Description
1 100Ω@100MHz 180mΩ 500mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS