IPTG044N15NM5ATMA1
MFR.Part #
IPTG044N15NM5ATMA1
JLCPCB Part #
C7289768
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150V 19.4A、174A 3.8W、300W 4.4mΩ@10V 4.6V 53pF 7nF 89nC@10V HSOG-8 MOSFETs ROHS