IPB77N06S212ATMA2
MFR.Part #
IPB77N06S212ATMA2
JLCPCB Part #
C7289423
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.77nF@25V 11.7mΩ@38A,10V 158W 4V@93uA 55V 60nC@10V 77A TO-263 MOSFETs ROHS