IPB026N10NF2SATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB026N10NF2SATMA1
JLCPCB Part #
C7289383
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 154nC@10V 162A 2.65mΩ@10V 3.8V 3.8W 49pF 7.3nF TO-263-3 MOSFETs ROHS