RDC60-331K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RDC60-331K-RC
JLCPCB Part #
C7277303
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
14.8A 330uH 40mΩ ±10% 插件,D=50.8mm Power Inductors ROHS