EC2SB-24S12
MFR.Part #
EC2SB-24S12
JLCPCB Part #
C7270406
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 12V 18V~36V 833mA 87% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS