PZ1AL12B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL12B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266653
Description
12V 1W 3uA@9.1V 7Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS