CSM1Z-A0B2C3-40-25.0D18
Extended
Manufacturer
Cardinal Components
MFR.Part #
CSM1Z-A0B2C3-40-25.0D18
JLCPCB Part #
C7233386
Package
HC-49S
Description
-10℃~+60℃ 18pF 25MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS