PCI50-220M-RC
MFR.Part #
PCI50-220M-RC
JLCPCB Part #
C7256588
Package
SMD,13x9.4mm
Description
2.5A 22uH 5.5A 54mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS