MC12ED220J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12ED220J-F
JLCPCB Part #
C7225181
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 22pF 2mm 3.2mm 500V ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS