BZX84B10-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B10-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7224005
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 410mW 9.8V~10.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS