A-TB381-ED20SB
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB381-ED20SB
JLCPCB Part #
C7207477
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 20 3.81mm 300V 8A Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS