A-TB381-ED05SB
MFR.Part #
A-TB381-ED05SB
JLCPCB Part #
C6109352
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 3.81mm 300V 5 8A Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS