G6KU-2F-RF-TR09DC4.5
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6KU-2F-RF-TR09DC4.5
Description
-40℃~+70℃ 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3ms 3ms 4.5V 60V@DC、125V@AC Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS