EMZA6R3ARA102MHA0G
MFR.Part #
EMZA6R3ARA102MHA0G
JLCPCB Part #
C7184302
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 2000hrs@105℃ 360mA@120Hz 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS