EC5SBW-48D12
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5SBW-48D12
JLCPCB Part #
C7182813
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.25A 1.5kV 12V 18V~75V 2 30W 88% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS