THN 15-4825WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 15-4825WIR
JLCPCB Part #
C7122032
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15W 18V~75V 2 24V 315mA 3kV 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS