EC3SB-12D12
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC3SB-12D12
JLCPCB Part #
C7179044
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 12V 15W 2 625mA 87% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS