EC5BU-48S33A
MFR.Part #
EC5BU-48S33A
JLCPCB Part #
C5726360
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 3.3V 36V~75V 4A 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS