SBT12GMHFPPC
MFR.Part #
SBT12GMHFPPC
JLCPCB Part #
C7071372
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
-30℃~+65℃ 14mm 2.075kHz 44.45mm 85dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,D=44.5mm Buzzers ROHS