A-TB508-OQ18CH
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB508-OQ18CH
JLCPCB Part #
C7058292
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 18 18P 1x18P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS