PZ1AL11B-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PZ1AL11B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7030381
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.45V~11.55V 11V 1W 4uA@8.2V 700Ω 7Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS