PJD25N06A-AU_L2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJD25N06A-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C7026723
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.173nF 2.4W、48.4W 2.5V 20nC@10V 34mΩ@10V 44pF 5.5A、25A 60V TO-252 MOSFETs ROHS