P4SMAJ33CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ33CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C391576
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS