SVC53C3A16D2-25.000M
MFR.Part #
SVC53C3A16D2-25.000M
JLCPCB Part #
C7021737
Description
-10℃~+60℃ 25MHz 25mA 3.3V CMOS ±50ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS