SLP103M025C5P3
MFR.Part #
SLP103M025C5P3
JLCPCB Part #
C7011373
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 25V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 3A@120Hz 60mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS