IPP70N10S3L12AKSA1
MFR.Part #
IPP70N10S3L12AKSA1
JLCPCB Part #
C6969245
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 12.1mΩ@70A,10V 125W 2.4V@83uA 5.55nF@25V 70A 80nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS