PZ1AL8V7B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL8V7B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6957933
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@4V 1W 3Ω 700Ω 8.27V~9.14V 8.7V SOD-123FL Zener Diodes ROHS