RC2012F6R34CS
MFR.Part #
RC2012F6R34CS
JLCPCB Part #
C6757811
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS