BAS40-04HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS40-04HE3-TP
JLCPCB Part #
C6750354
Package
SOT-23
Description
1 Pair Series Connection 1V@40mA 200mA 200nA@30V 40V SOT-23 Schottky Diodes ROHS