ASR-SN480D100ZW-LM
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SN480D100ZW-LM
Description
1 Form A (SPST-NO) 100A 24V~530V Yes - Solid State Relays (Triac Output) ROHS